
БС-2500 бензинді генератор, 2.2 кВТ, 230В, төрт тактілі, 15 л, Сибртех қол стартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қарапайым және бюджеттік Sibrtech BS-2500 генераторы елде, табиғатта немесе шеберханада пайдалану үшін өте қолайлы. Жеңіл салмағы 34,5 кг және жинақылығы оны тасымалдауды және өзіңізбен бірге алып жүруді жеңілдетеді. Тоңазытқыш пен микротолқынды пешті бір уақытта қосу үшін 2 кВТ қуат жеткілікті. 15 литрлік жанармай багының арқасында жанармай құюсыз 12,5 сағатқа дейін жұмыс істей алады. Артықшылықтары: Кіріктірілген AVR құрылғысы қосылған құрылғыларды кернеудің жоғарылауынан қорғауды қамтамасыз етеді. Вольтметрдің арқасында генератордың жұмысын бақылау оңай. Арнайы индикатордың арқасында жанармай деңгейін бақылау оңай. Май деңгейі төмен, шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу кезінде кірістірілген қорғаныс іске қосылады және қозғалтқышты автоматты түрде өшіреді, бұл бұзылуды болдырмауға көмектеседі және генератордың қызмет ету мерзімін ұзартады. Барлық басқару элементтері алдыңғы панельде ыңғайлы орналасқан. Генераторды тасымалдау кезінде зақымданудан қорғайтын болат жақтауы бар. Ауаны салқындату жүйесі қозғалтқыштың тұрақты жұмыс істеуі үшін тиімді жылу диссипациясын қамтамасыз етеді. Жоғары жүктемелерге төтеп беруге қабілетті синхронды альтернатордың арқасында жоғары ресурс және сенімділік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 36.8 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 440 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 605 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94542.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 605 x 440 x 440 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 6.5 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | алюминий |
| Қозғалтқыштың көлемі | 196 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | СИБРТЕХ |
| Отын шығыны | 1.2 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 95 дБ |
- Бағасы: 113 600 ₸

