
БС-2800 бензинді генератор, 2.5 кВТ, 230В, төрт тактілі, 15 л, Сибртех қол стартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БС-2800 бензин генераторы саяжайда, гаражда, шеберханада немесе құрылыста пайдалануға өте ыңғайлы. Жеңіл салмағы 37,6 кг генераторды далалық жұмыстарға немесе табиғатқа өзіңізбен бірге алып жүруге мүмкіндік береді. 2,5 кВТ қуат бір уақытта қосу үшін жеткілікті: 2 қыздыру шамы, тоңазытқыш, микротолқынды пеш және теледидар. Сондай-ақ, оған 2 розетканың болуына байланысты бірден бірнеше құралды қосуға болады. Толық резервуар 12 сағатқа дейін жанармай құюсыз жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: AVR блогы кернеудің жоғарылауын азайтады, бұл тіпті сезімтал құрылғылардың жұмысының тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Қосылған жабдықтың қауіпсіз жұмыс істеуі үшін берілген қуатты вольтметр арқылы басқаруға болады. Жанармай индикаторы резервуардағы бензин деңгейін бақылауды жеңілдетеді. Кіріктірілген шамадан тыс жүктеме, қысқа тұйықталу және төмен майды қорғау жүйесі генератордың тұрақтылығын қамтамасыз етеді және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Генератор зақымданудан болат жақтаумен қорғалған. Жұмыстың ыңғайлылығы - барлық басқару элементтері алдыңғы панельге шығарылған. Қозғалтқышты ауамен салқындату оның тұрақты жұмыс істеуі үшін қалыпты температураны ұстап тұруға мүмкіндік беретін тиімді жылу диссипациясын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 39.6 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 440 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 605 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94543.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 605 x 440 x 440 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 6.5 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | алюминий |
| Қозғалтқыштың көлемі | 210 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | СИБРТЕХ |
| Отын шығыны | 1.25 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 95 дБ |
- Бағасы: 116 120 ₸

