
БС-3500 бензинді генератор, 3.2 кВТ, 230В, төрт тактілі, 15 л, Сибртех қол стартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БС-3500 сенімді және басқаруға оңай генераторы саяжайды, кемпингті, шағын дүкенді, гаражды немесе құрылыс алаңын электрмен жабдықтауға арналған. Салмағы небәрі 38,8 кг, бұл тасымалдауды жеңілдетеді, яғни оны далалық жұмыстарға немесе табиғатқа апаруға болады. Берілген 3,2 кВТ ток бір уақытта қосылу үшін жеткілікті: 4 қыздыру шамы, тоңазытқыш, теледидар, электр шайнек. 15 литрлік резервуар және үнемді отын шығыны генератордың жанармай құюсыз қатарынан 11,5 сағатқа дейін жұмыс істеуін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: AVR блогы кернеудің жоғарылауынсыз жұмысты қамтамасыз етеді, бұл тіпті сезімтал құрылғыларды қосуға мүмкіндік береді. Генератордың жұмысын бақылауға ыңғайлы болу үшін вольтметр қарастырылған. Жанармай индикаторының арқасында бензин деңгейін бақылау оңай. Май деңгейі төмен болғанда, шамадан тыс жүктелгенде немесе қысқа тұйықталғанда, кіріктірілген қорғаныс іске қосылады және қозғалтқыштың істен шығуына жол бермей, оны автоматты түрде өшіреді. Болат жақтау генераторды тасымалдау кезінде зақымданудан қорғайды. Интуитивті түсінікті басқару - барлық элементтер алдыңғы панельде орналасқан. Қозғалтқышты ауамен салқындату оның тұрақты жұмыс істеуіне ықпал ететін тиімді жылу диссипациясын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 40.6 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 440 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 605 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94544.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 605 x 440 x 440 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | алюминий |
| Қозғалтқыштың көлемі | 210 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | СИБРТЕХ |
| Отын шығыны | 1.3 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 95 дБ |
- Бағасы: 125 220 ₸

