
БС-6500 бензинді генератор, 5.5 кВТ, 230В, төрт тактілі, 25 л, Сибртех қол стартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БС-6500 бензин генераторы саяжайда, дүкенде, шеберханада немесе құрылыс алаңында тұтас электр желісін құруға жарамды. Бір уақытта қосуға болады: 5 қыздыру шамы, тоңазытқыш, теледидар. 3 розетканың болуы, оның бірі 32А қуат көзі, электр плитасы сияқты қуатты жабдықты қуаттандыруға мүмкіндік береді. Толық жанармай багы 9,6 сағат жұмыс істеуге жетеді. Артықшылықтары: AVR жүйесі шығыс кернеуін тұрақтандырады және сезімтал құрылғыларды қосу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Бензин деңгейін резервуардағы индикатор арқылы бақылау оңай. Май деңгейі төмен, шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу кезінде қорғаныс жүйесі генератордың беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз ете отырып, істен шығуды болдырмау үшін қозғалтқышты автоматты түрде өшіреді. Металл таратқыш білік және мыс балама орам қозғалтқыштың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Генератор оны зақымданудан қорғайтын металл жақтаумен жабдықталған. Жұмысты жеңілдету үшін басқару элементтері алдыңғы панельге шығарылады. Ауаны салқындату жүйесі қозғалтқыштың температурасын ұстап тұрады, бұл оның тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 71.5 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 550 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94546.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 700 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 690 x 525 x 550 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | СИБРТЕХ |
| Отын шығыны | 2.6 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 95 дБ |
- Бағасы: 240 010 ₸

