
БС-8000 бензинді генератор, 6,6 кВТ, 230В, төрт тактілі, 25 л, Сибртех қол стартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БС-8000 бензин генераторы жазғы резиденцияға, құрылысқа, сауда шатырына, гаражға немесе шеберханаға өте ыңғайлы. Жоғары қуат - 6 кВТ және қуат розеткасы қуатты су сорғысын, электр плитасын бір уақытта қосуға және жұмыс орнын жарықтандыруға мүмкіндік береді. Генераторды 8,3 сағат бойы жұмыс істеу үшін бір резервуарды толтыру жеткілікті. Артықшылықтары: Барлық басқару элементтері оңай жұмыс істеу үшін алдыңғы панельге орналастырылған. AVR құрылғысы шығыс кернеуін реттейді және оны тұрақтандырады, бұл қосылған жабдықты қорғауды қамтамасыз етеді. Жұмысты бақылаудың ыңғайлылығы: алдыңғы панельде вольтметр қарастырылған. Жанармай индикаторы оның деңгейін бақылауды және резервуарды уақытында толтыруды жеңілдетеді. Генератордың мыс орамасының және болат таратқыш білігінің арқасында сенімділік және жоғары ресурс. Металл жақтау генераторды зақымданудан қорғайды. Қозғалтқыштың ойластырылған қорғаныс жүйесінің арқасында ұзақ қызмет ету мерзімі: шамадан тыс жүктеме, қызып кету немесе май деңгейі төмен болса, қозғалтқыш өшеді. Генератор жұмысының тұрақтылығын оңтайлы температураны ұстап тұратын ауаны салқындату жүйесі қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 72.3 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 550 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94547.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 700 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 690 x 525 x 550 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | СИБРТЕХ |
| Отын шығыны | 3 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 95 дБ |
- Бағасы: 255 390 ₸

