
БС-6500Э бензинді генератор, 5.5 кВТ, 230В, төрт тактілі, 25 л, Сибртех электростартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БС-6500Э бензин генераторы саяжайда, құрылыс алаңында, дүкенде, шеберханада немесе гаражда электрмен жабдықтау үшін қолданылады. Электр құралының жұмысын немесе бір уақытта қосылуын қамтамасыз ету үшін 5,5 кВТ қуат жеткілікті: 4 қыздыру шамы, теледидар, пеш және тоңазытқыш. Электр станциясы бір жанармай құю станциясында 9,6 сағат жұмыс істей алады. Электрлік стартер генераторды іске қосуды жеңілдетеді, тіпті жаңадан бастаушы да тапсырманы орындай алады. Жабдықты ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін немесе батарея заряды таусылғаннан кейін іске қосу үшін қолмен іске қосу да қарастырылған. Артықшылықтары: Тіпті сезімтал жабдықты генераторға кернеудің жоғарылауынсыз жұмыс істеуді қамтамасыз ететін AVR қондырғысының арқасында қосуға болады. Вольтметрдің болуына байланысты кернеуді бақылау ыңғайлы. Шамадан тыс жүктеме, қысқа тұйықталу немесе май деңгейі төмен болған жағдайда, қозғалтқыштың істен шығуын болдырмау үшін оның жұмысын тоқтататын кіріктірілген қорғаныс іске қосылады. Ұлғайтылған ресурсқа және сенімділікке генератордың мыс орамасы және болат таратқыш білік кепілдік береді. Генератор зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін болат жақтаумен жабдықталған. Басқару элементтері оңай жұмыс істеу үшін алдыңғы панельде жинақталған. Ауамен салқындату жылудың тиімді бөлінуіне кепілдік береді, бұл қозғалтқыштың қарқынды жүктемелер кезінде де тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 78.5 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 550 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Бензиновые генераторы Сибртех 94548 94549.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 700 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 690 x 525 x 550 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | СИБРТЕХ |
| Отын шығыны | 2.6 л/ч |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 95 дБ |
- Бағасы: 265 440 ₸

