
БС-1200 бензинді генератор, 1 кВТ, 230 В, төрт тактілі, 5.5 л, Сибртех қол стартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ықшам, салмағы 22,9 кг және арзан 1 кВТ Sibrtech BS-1200 генераторы бұрғы, балғамен бұрғылау, бұрыштық тегістеуіш сияқты жоғары іске қосу тогы бар бір құралды қосуға арналған. Сондай-ақ оны табиғатта, шеберханада немесе саяжайда қарапайым резервтік электрмен жабдықтау жүйесі ретінде пайдалануға болады. Өндірілетін 800 Вт қуат 4 қыздыру шамын, компьютерді және маршрутизаторды бір уақытта электр қуатымен қамтамасыз етуге жеткілікті. 5,5 литрлік жанармай багы жанармай құюсыз 6 сағатқа дейін жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: AVR блогы кернеудің жоғарылауынсыз жұмысты қамтамасыз етеді, яғни генераторға тіпті сезімтал жабдықты қосуға болады. Желіге қосылу индикаторы кездейсоқ іске қосылуларды болдырмай, қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Вольтметрдің арқасында желідегі кернеуді бақылау ыңғайлы. Жанармай индикаторының арқасында бензин деңгейін бақылау оңай. Май деңгейі төмен, шамадан тыс жүктеме және қысқа тұйықталудан қорғаудың кешенді жүйесі генератордың қызмет ету мерзімін ұзартады. Ыңғайлы және қарапайым басқару элементтері - барлық басқару элементтері алдыңғы панельде орналасқан. Ауаны салқындату жүйесі қозғалтқыштың тұрақты жұмыс істеуі үшін жылуды тиімді таратуды қамтамасыз етеді. Генератор болат қорғаныс жақтауына салынған, ол сонымен қатар тасымалдауға арналған тұтқалар болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 24 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 5.5 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 370 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94541.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.13092-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 370 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 460 x 370 x 370 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 1 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 2.4 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | алюминий |
| Қозғалтқыштың көлемі | 87 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.37 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | СИБРТЕХ |
| Отын шығыны | 0.8 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 95 дБ |
- Бағасы: 86 490 ₸

