
Қар тазалауға арналған пластик күрек, 380 х 385 х 1420 мм, ағаш сабы, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 380 x 385 x 1420 мм, ағаш тұтқасы бар 615745 пластик күрек қар тазалауды жеңілдетеді. Оның көмегімен саяжайдағы жолдарды, гараждан шығуды және т.б. тазалауға болады. 820 г жеңіл күрекпен әйелдер мен жасөспірімдер оңай күресе алады. Ал ұзындығы 1420 мм болғандықтан, онымен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені арқадағы жүктеме азаяды. Артықшылықтары Шөміш -30 °С дейін аязға төзімді соққыға төзімді полипропиленнен жасалған. Шөміштің жиегі алюминий қорытпасынан жасалған қорғаныс төсемімен жабдықталған, соның арқасында ол зақымданудан және тозудан қорғалған, сонымен қатар қатып қалған қар мен шөгінділерді тазарта алады. Қосымша қатайтқыштар шөміштің жүктемелерге төзімділігін арттырады. Жұмыстың жоғары тиімділігі мен жылдамдығын қардың көп мөлшерін сақтай алатын тереңдетілген шөміш қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігі жоғары жақтармен жабдықталған, сондықтан жұмыс кезінде қар төгілмейді. Ағаш сабы қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.82 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.08.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЗ-АГ78-82 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ИЗ-АГ78-82.pdf |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Шөміштің биіктігі | 385 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1420 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1300 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | древесина 1С |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аязға төзімділік | -40°С |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Шөміштің ені | 380 мм |
| Штрих-код | 4606800059642 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

