
Гидравликалық жылжымалы домкрат 3 т, жылдам көтеру, Low profile quick lift, 75-505 мм, кәсіби
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық жылжымалы домкрат Stels QUICK LIFT 51137, 75-505 мм, жылдам көтергіш — кәсіби қолдану үшін әзірленген эксклюзивті модель. Ол 75 мм ультра төмен көтеруге ие және жүкті 3 тоннаға дейін 505 мм биіктікке көтереді. Домкрат педальмен жабдықталған, бұл тірек платформасын көліктің корпусына жылдам жеткізуге мүмкіндік береді. QUICK LIFT жүйесі автомобильді көтеруді жылдамдатады, ал күшейтілген конструкция мен инновациялық клапанды жабу жүйесі домкраттың қызмет ету мерзімін бірнеше есе арттырады. Артықшылықтары Қысымды төмендететін клапан домкраттың істен шығуын болдырмай, шамадан тыс жүктемелерден қорғайды. Қос поршеньді сорғы жылдам және ақаусыз жұмысты қамтамасыз етеді. Тұтқаны 30 градусқа бұру арқылы ашылатын автоматты клапан түсуді басқаруға мүмкіндік береді. Домкрат жүктің салмағына қарамастан тегіс түсуін қамтамасыз етеді. Хромдалған шыбықтар коррозияға ұшырамайды. Т-тәрізді тұтқа жұмыстың ыңғайлылығын арттырады, ал қорғаныш жабынының арқасында ол көліктің корпусына зақым келтірмейді. Домкратта табан осін майлау үшін майлаушы қарастырылған, бұл жабдықтың жұмыс істеу мерзімін арттырады. Тірек негізіндегі резеңке төсем жүктің сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді және оның зақымдалуын болдырмайды. Бекіткіштер мен ұсақ бөлшектерді арнайы науаға салуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 75 мм |
| Көтеру биіктігі | 505 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 370 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 805 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КН.АУ04.Б.06125 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51137.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/01415-21 (КО СС).pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 37 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 2 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996162867 |
- Бағасы: 84 930 ₸

