
Плотницкий балтасы, 450 гр, Барыстың екі компонентті резеңкеленген сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 450 г жұмыс бөлігі және екі компонентті резеңкеленген тұтқасы бар Барс 21408 ағаш ұстасының балтасының жартылай шеңберлі кесу жиегі бар, сондықтан ол әртүрлі ағаш түрлерін оңай кеседі. Оны ағаш ұстасының кез келген түрін орындау үшін пайдалануға болады: ағашты кесу, шабу және жару. Жіңішке жүзі бар құрал ойықтарды кесуге, бөренелерді кесуге, бөренелер үйін салуға және т.б. үшін пайдалы.Артықшылықтарыс45 аспаптық болаттан еркін соғу арқылы балта жасау оның сенімділігі мен беріктігіне қол жеткізуге мүмкіндік берді.Балта зауытта өткір қайралған, яғни оны сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға болады.Кесу жиегі 48-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан ол беріктігімен сипатталады және қайрауды ұзақ уақыт сақтайды.Қорғаныс бояуы балтаның басын коррозиядан қорғайды.Талшықты шыны балта қоршаған ортаның әсерінен бұзылмайды, сонымен қатар жұмыс кезінде тербелістерді басады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.Балта резеңкеленген және соңында ұзартылған, бұл сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, ал ұзындығы 255 мм болатын балта құрал қапшығына оңай сыйып кетеді.450 г кенептің салмағы аз болғандықтан, балтамен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы.Балтадағы саңылау жұмыс кезінде балтаның қолыңыздан түсіп қалу қаупін болдырмау үшін ілулі қойманы ұйымдастыруға немесе жіпті бұрауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 0.716 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 275 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 137 мм |
| Бренд | БАРС |
| Жайманың салмағы | 450 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 255 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 275 мм |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4044996167343 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

