
Арматураланған трикотаж қолғаптар, ПВХ-гельді жабын, 7 класс, ақ-сұр меланж Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68182 арматураланған трикотаж қолғаптары, ақ және сұр меланж, ПВХ гель жабыны бар, 7 класты тоқыма, ауыр құрылыс, монтаждау, жөндеу, құрастыру және тиеу-түсіру жұмыстарын орындау кезінде қолға киіледі. Қалың созылғыш иірімжіп саусақтардың қозғалысына кедергі келтірмей, қолды жарақаттанудан және кірден сенімді қорғайды. Алақан жағына жағылған ПВХ-гель сырғуды болдырмайды және құралдар мен басқа заттардың сенімді ұсталуына ықпал етеді. Артықшылықтары Жұмыс кезінде жайлылық — қолғапты қолдар терлемейді, өйткені мақта негізі жақсы ауа алмасуды қамтамасыз етеді. Төзімділік — ПВХ жабыны қажалуды азайтады, ал композициядағы полиэфирлі жіп беріктігін арттырады. Қолға ыңғайлы қондыру — серпімді манжеттер білектерге мықтап бекітіледі, соның арқасында қолғаптар қолдардан сырғып кетпейді. Қауіпсіздік — негізгі материал гипоаллергенді, сондықтан қолғапты пайдалану денсаулыққа зиян тигізбейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 80 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6821-Перчатки "Русский инструмент" 7 класс |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тоқу сыныбы | 7 |
| Жіптердің саны | 8 |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Өлшем | 10" |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | бело-серый меланж |
| Ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4606800073181 |
- Бағасы: 239 ₸

