
Бетон араластырғыш СМ-140К, 140 л, қуаты 550 Вт МТХ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыйымдылығы 140 литр барабан 79 литрге дейін дайын қоспаны қамтамасыз етеді, бұл MTX SM-140K араластырғышты шағын құрылыс алаңдарында пайдалануға мүмкіндік береді. Алмұрт тәрізді барабанның кең пішіні кірпіш пен плиткаларды төсеу, стяжкаларды құю сияқты жұмыстарға арналған ерітінділерді жоғары сапалы араластыруға қол жеткізуге мүмкіндік береді. Бұрышпен орнатылған қалақшалар қоспаның сыртқа сығылуын және оның жоғалуын болдырмайды. Артықшылықтары: Электр қозғалтқышын қызып кетуден қорғау – температура сенсоры қызып кеткен кезде жұмысын тоқтатады, осылайша орамның тұтастығын сақтайды және қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді. Ылғалдан қорғау – жұмсақ пластиктен жасалған қаптама басқару түймелерін жабады, бұл жұмыс қауіпсіздігін арттырады. Сенімді тірек – жақтау берік металдан жасалған жабық төртбұрышты профильмен және қатайтқыштары бар тіректермен нығайтылған. Бұл бүкіл құрылымның беріктігін сақтауға мүмкіндік береді. Траверсті сенімді бекіту – бекіту осьтерін толығымен жабу және оларды металл пластиналармен қосымша нығайту тіректің беріктігін айтарлықтай арттырады және толтырылған резервуардың салмағын оңай көтеруге мүмкіндік береді. Тоттан 100% қорғау – резервуардың ішкі қуысы мен қалақшалары толығымен бояумен жабылған, бұл коррозияның пайда болу қаупін айтарлықтай азайтады. Шойыннан жасалған тәж – жоғары беріктік шегінің арқасында сыртқы зақымдарға төзімділік қамтамасыз етіледі, ал коррозияға қарсы жабын оның сенімділігін одан әрі арттырады. Жабық тісті доңғалақ – қорғаныс қаптамасы бөгде заттардың тартылуын және жұмыс тораптарының сынуын болдырмайды. Бөлшектерді ойластыру – тростық жетек сынуға төзімді және барабанды тез және сенімді бекітуге мүмкіндік береді. Жиналмалы құрылым – сақтау және тасымалдау айтарлықтай жеңілдетілген, өйткені тығыздағыштың орнына резервуардың бөліктері оңай алынбалы тығыздағышпен біріктірілген. Ыңғайлы қозғалыс – араластырғыш дөңгелектермен жабдықталған, сондықтан оны құрылыс алаңында тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 49 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 660 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.05251-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.05251-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 650 мм |
| Бренд | MTX |
| Тәж | шойын |
| Қаптамадағы габариттері | 1073 х 705 х 1200 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 550 Вт |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 140 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 79 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996170824 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

