
Бетон араластырғыш СМ-160К, 160 л, қуаты 650 Вт МТХ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш МТХ СМ-160К жеке учаскеде де, жөндеу, құрылыс, әрлеу жұмыстары үшін шағын нысандарда да қолданыла алады. Бактың сыйымдылығы 160 л құрайды, бұл шығуда 90 л-ге дейін дайын құрылыс қоспасын алуға мүмкіндік береді. Араластырғыш қарапайымдылығымен және сенімділігімен ерекшеленеді. Штурвал бекіткіші қоспаның мөлшерленген берілісін реттеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Ылғалдан қорғау – басқару түймелері су мен кірден қорғайтын қақпақпен жабылған, бұл жұмыс қауіпсіздігін арттырады . Термоқорғау – қозғалтқыш шамадан тыс жүктелген жағдайда лезде тоқтайды, бұл ішкі тораптардың сақталуын қамтамасыз етеді және барлық жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады. Берік негіз – төртбұрышты профиль мен қатайтқыштары бар екі тіреуіштің арқасында жүктеме жақтау бойымен біркелкі бөлінеді. Конструкция толығымен толтырылған резервуарға сенімді түрде шыдайды. Ұсақ–түйекке дейін ойластырылған - резервуар бөліктерінің арасында тығыздағыш емес, резеңке тығыздағыш бар. Осының арқасында барабанды, мысалы, тасымалдау үшін оңай бөлшектеуге болады. Тірек арқалықтың сенімді бекітілуі – траверсті бекіту қондырғылары 360 ° -та толығымен жабылған, сонымен қатар бекіту орнында металл плиталар қолданылады, осының бәрі құрылымды берік және берік етеді. Қауіпсіз пайдалану – жетек тетігі қаптамамен жабылған, сондықтан бөгде заттардың тартылуына жол берілмейді. Тиімді конструкция – резервуардың кеңеюі қоспаны мұқият араластыруға және мойынтіректерге түсетін жүктемені азайтуға, ал ішкі қалақтарды бұрышта орналастыруға - ерітіндінің сығылуын болдырмауға мүмкіндік берді. Резервуар мен сақинаның толық бояуы – барабан, қалақшалар және шойыннан жасалған сақиналы беріліс 100% боялған, бұл металды коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді және бетон араластырғыштың қызмет ету мерзімін ұзартады. Ұтқырлық – берік пластиктен жасалған 180 мм екі компонентті кең дөңгелектермен жабдықталған бетон араластырғыш құрылыс алаңында оңай тасымалданады. Барабанды сенімді бекіту – резервуарды бекіту жетегі механикалық зақымға төзімді материалдардан жасалған, бұл бетон араластырғышты қауіпсіз пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 55 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 700 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 510 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.05251-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.05251-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 710 мм |
| Бренд | MTX |
| Тәж | шойын |
| Қаптамадағы габариттері | 1139 х 705 х 1212 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 650 Вт |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996170831 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

