
Бетон араластырғыш СМ-180К, 180 л, қуаты 800 Вт МТХ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық бетон араластырғыш MTX SM-180K дайындау үшін қолданылады құрылыс ерітінділері іргетас пен шпалдарды құюға, сондай-ақ кірпіш қалауға, әрлеу және жөндеу жұмыстарына арналған. Сыйымдылығы 180 литрлік резервуар 100 литр дайын қоспаны дайындауды қамтамасыз етеді. Бетон араластырғыш жоғары беріктігімен және резервуар қабырғаларының үлкен қалыңдығымен ерекшеленеді: үстіңгі жағы 1,2 мм, түбі 1,8 мм. Бұл жұмыс ресурсына және зақымдануға төзімділікке тікелей әсер етеді. Артықшылықтары: Жылудан қорғау – температура сенсоры қызып кеткен кезде қозғалтқышты өшіреді, бұл тәжірибесіз пайдаланушы резервуарды толтырып жіберсе немесе оны жүктегеннен кейін қосса да, бетон араластырғыштың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Ылғалдан және шаңнан қорғау – қосу және өшіру түймелері құрылғының ішіне судың, құрылыс шаңының және кірдің түсуіне жол бермейтін жұмсақ пластик қаптамамен жабылған. Қоспаны жоғалтпай өндіру – қалақтар бұрышта орналасқан, бұл ерітіндінің айналмалы барабаннан сығылуына жол бермейді. Қоспаның мөлшерленген берілуі – штурвал бекіткішінің арқасында пайдаланушы дайын ерітіндіні біртіндеп түсіре алады. Жиналмалы құрылым – Барабанның 2 бөлігі тығыздағышпен емес, резеңке тығыздағышпен біріктірілген, сондықтан оны тасымалдау және сақтау үшін бөлшектеу оңай, ал тығыздағыштың өзін тазалау және қажет болған жағдайда өзгерту оңай. Бекітудің ойластырылған жүйесі – жүк көтергіш траверсті рамаға бекітуге арналған тораптар осьтерді 360° жабумен жасалған және қосымша металл пластиналармен нығайтылған. Бұл жабдықтың жоғары ресурсын және дірілге төзімділігін қамтамасыз етеді. Берік жақтау – төртбұрышты металл профиль және қатайтқыштары бар 2 тіреуіш бетон араластырғыштың тұрақтылығы мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Жұмыс қауіпсіздігі – жетек тетігі металл қаптамамен қорғалған, бұл бөгде заттардың енуіне және кенеттен сынуына жол бермейді. Сынуға төзімділік – барабан, ішкі қалақтар және шойын сақина 100% антикормен қапталған, бұл металл беттердің тот басуына және сынуына жол бермейді. Резервуарды сенімді бекіту - кабельдік жетек сенімді және зақымдануға төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Қарапайым қозғалыс – дөңгелектердің диаметрі 180 мм-ге дейін ұлғайтылды, бұл бетон араластырғышты құрылыс алаңының айналасында оңай тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 57 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 700 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 510 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.05251-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.05251-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 720 мм |
| Бренд | MTX |
| Тәж | шойын |
| Қаптамадағы габариттері | 1139 х 705 х 1230 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 800 Вт |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 180 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 100 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996170848 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

