
Бетон араластырғыш СМ-200К, 200 л, қуаты 900 Вт МТХ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
МТХ СМ-200K гравитациялық модельдер қатарындағы ең өнімді бетон араластырғыш. Бетон-сылақ жұмыстары, еденді құю, тұрмыстық жағдайларда және шағын құрылыс объектілерінде кірпіш қалау үшін қолданылады. Резервуардың көлемі 200 литр болса, 120 литрге дейін ерітінді алынады. Болат резервуар қалыңдығы 1.2 мм (үстіңгі) және 1.8 мм (астыңғы) парақтардан жасалған. Берік металл және барабанның кең пішіні қоспаның тез және мұқият араластырылуын қамтамасыз етеді, ал бұрышта орналасқан қалақшалар оның ағып кетуіне жол бермейді. Артықшылықтары: Қозғалтқышты қызып кетуден қорғау – температура сенсоры бетон араластырғышты рұқсат етілген температурадан асып кеткен жағдайда өшіреді, қозғалтқыш орамасының тұтастығын сақтайды және қызмет ету мерзімін ұзартады. Ылғалдан қорғау – қосу және өшіру пернелері пластик қаптамамен жабылған. Ол бетон араластырғышты су мен кірдің түсуінен қорғайды, сонымен бірге басқару процесіне кедергі келтірмейді. Коррозияға қарсы жабын – шойыннан жасалған тәж, барабанның ішкі қуысы мен қалақшалары толығымен бояумен боялған, сондықтан олар тоттан құлап кетпейді және ұзақ уақыт қызмет етеді. Жүктемені азайту – резервуардың кеңейтілген пішіні араластыру сапасын жақсартып қана қоймайды, сонымен қатар мойынтіректердегі жүктемені азайтуды қамтамасыз етеді. Арматураланған жақтау – берік металдан жасалған жабық шаршы профиль және штампталған қатайтқыштары бар бекіткіштер резервуар максималды түрде толтырылған кезде де құрылымның тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Сенімді конструкция – траверстер мен жақтау бекіту осьтерінің толық қоршауымен біріктірілген және қосымша металл пластиналармен нығайтылған. Мұндай шешім бетон араластырғыштың тербелістер мен жүктемелерге төзімділігін арттыруға мүмкіндік береді. Жеңіл қондыру – барабанның 2 бөлігі резеңке тығыздағыштың көмегімен жалғанған. Ол оңай алынып тасталады, техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығын қамтамасыз етеді және тасымалдау процесін жеңілдетеді. Жақсартылған қауіпсіздік – жетек тетігі қорғаныс қақпағының астында орналасқан. Бұл жетекке инертті заттардың тартылуын болдырмайды және оның сақталуын қамтамасыз етеді. Барабанды күш–жігерсіз бекіту - зақымдануға төзімді аяқ жетегі қоспасы бар ыдыстың оңай айналуын қамтамасыз етеді және ерітіндіні мөлшерлеп беруге мүмкіндік береді. Ұтқырлық – диаметрі 180 мм үлкейтілген дөңгелектер бетон араластырғышты құрылыс алаңында тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 58 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 700 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.05251-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.05251-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 710 мм |
| Бренд | MTX |
| Тәж | шойын |
| Қаптамадағы габариттері | 1139 х 705 х 1264 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 900 Вт |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 200 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 112 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996170855 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

