
Бетон араластырғыш СМ-120К, 120 л, қуаты 450 Вт МТХ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Берік жақтау және ойластырылған конструкция МТХ СМ-120K бетон араластырғышын тұрмыстық жағдайларда ғана емес, сонымен қатар шағын құрылыс алаңдарында да пайдалануға мүмкіндік береді. Сіз төсемдерді, іргетастарды, кірпіштерді құюға арналған бетон қоспасын немесе ерітінділерді оңай дайындай аласыз. Резервуардың көлемі 120 литр, сондықтан бір партияда 60 литрге дейін дайын ерітінді алынады. Бұл бетон араластырғыштың басты артықшылықтарының бірі – қоспаның мөлшерленген жеткізілімі. Айналмалы дөңгелек қолмен айналады, бұл пайдаланушыға құйылатын ерітіндінің көлемін өзі анықтауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Ылғалдан қорғау – іске қосу және тоқтату пернелері судың түсуіне қарсы мөлдір қаптамамен жабылған, бұл жұмыс қауіпсіздігіне кепілдік береді. Термиялық қорғаныс – температура сенсоры шамадан тыс жүктелген жағдайда қозғалтқышты өшіреді, бұл орамның бұзылуына жол бермейді және қозғалтқыштың ұзақ және сенімді жұмысына кепілдік береді. Арматураланған жақтау – жабық шаршы профиль және қатайтқыштары бар берік бекіткіштер бүкіл құрылымның сенімділігін қамтамасыз етеді. Тығыздағыштың орнына резеңке тығыздағыш – мұндай балама резервуарды жинауды және бөлшектеуді жеңілдетеді және қажет болған жағдайда тығыздағышты тазаламай-ақ тығыздағышты жылдам ауыстыруға мүмкіндік береді. Тығыз траверсті бекіту – тірек арқалық осьтердің толық қоршауымен жақтауға бекітіліп қана қоймайды, сонымен қатар бекіту осі бекітілген жерде қосымша металл пластинамен нығайтылады. Бұл шешім бетон араластырғыштың беріктігін айтарлықтай арттыруға мүмкіндік берді. Қауіпсіз пайдалану – жетек тетігі тығыз қаптамамен жабылған, бұл резервуардың жетегіне бөгде заттардың түсуін және оның сынуын болдырмайды. Резервуардың ойластырылған пішіні – барабанның ішіндегі қалақшалар ерітіндінің сығылуын болдырмайтын бұрышқа орнатылады. Кеңейтілген конструкция ерітіндіні мұқият араластыруға мүмкіндік береді және мойынтіректердің жүктемесін алып тастап, олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Бояу сапасы – қалақшалары бар резервуардың ішкі жағы және араластырғыштың шойын тәжі 100% коррозияға қарсы бояумен қапталған, бұл металдың тот басуын болдырмайды. Жеңіл тасымалдау – диаметрі ұлғайтылған екі компонентті дөңгелектер бетон араластырғышты қажетті орынға еш қиындықсыз жылжытуға мүмкіндік береді. Сенімді тростық жетек – бұл бөлшек зақымдануға төзімді материалдан жасалған, бұл бұйымның сенімділігін арттырады. CE сертификаты – бетон араластырғыш Еуропалық Одақтың сапа сертификатынан өтті және құрылыс жабдықтарына қойылатын талаптарға толық сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 42 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 590 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.05251-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.05251-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 610 мм |
| Бренд | MTX |
| Тәж | шойын |
| Қаптамадағы габариттері | 1030 х 705 х 1184 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 450 Вт |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 120 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 60 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996170817 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

