
Соғылған балта, құрастырылған, 1150/1500 г, ағаш балта, 500 мм, А-1(Еңбек) Вача Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 1150 г жұмыс бөлігі және 500 мм ағаш балтасы бар соғылған 21688 балта, жалпы салмағы 1500 г, А-1, орташа қалыңдықтағы ағашты кесуге мүмкіндік береді. Сондай-ақ, оның көмегімен дайындамаларды кесу сияқты нәзік жұмыстарды орындауға болады. Жазғы коттеджде немесе жеке үйде пайдалы.Артықшылықтарысынғыштығы мен жүктемеге төзімділігі — 60 Г болат, оның жүзі жасалған, жоғары технологиялық жабдықта 50 HRC қаттылығына дейін аймақтық сөндіруден өткен.Конструкциялық беріктік — басы соғу әдісімен тұтас металл дайындамадан жасалған, бұл жарықтар мен сынықтардың пайда болуын болдырмайды.Пышақтың радиустық пішіні — балта тереңірек кесуге мүмкіндік береді.Лак—бояу жабыны - жайма коррозияның пайда болуынан сенімді қорғалған.Ат үстіндегі сына — балта балтаның басымен мықтап байланысқан.Қайыңнан жасалған балта — ағаш тегістелген, шпаклевкамен және пленкамен жабылған, бұл қоршаған ортаның жағымсыз әсерлеріне төзімділік береді.Қатты соққыға арналған үлкен әткеншек — балтаның салмағы 1500 г, тұтқасының ұзындығы 500 мм.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 41 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 527 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 179 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1500 кг |
| Жайманың салмағы | 1150 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 500 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | цветной стикер |
| Штрих-код | 4607020533707 |
- Бағасы: 3 718 ₸

