
Соғылған балта, құрастырылған, 600/850 г, ағаш балта, 350 мм, А-О, (Еңбек), Вача Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соғылған балта Еңбек 21684, 600/850 г, 350 мм ағаш балтамен құрастырылған, А-О, бұл үй шаруашылығында пайдалы болатын ыңғайлы шағын құрал. Ол ағашпен жұмыс істеу үшін қолданылады: бұтақтарды кесу, шабу, бөлшектерді дайындау және т.б.Артықшылықтары Кенептің жоғары сапалы өнімділігі оны жоғары жүктемелермен пайдалануға мүмкіндік береді: ол 60 Г болаттан жасалған және 50 HRC қаттылығына дейін аймақтық сөндіруден өткен.Жұмыс бөлігі соғу әдісімен тұтас металл дайындамадан жасалған, соның арқасында жоғары беріктікке қол жеткізіледі және чиптер мен жарықтар жойылады.Лак-бояу жабыны кенепті коррозиядан және механикалық зақымданудан қорғайды.Балта басын балтамен мықтап байланыстыру үшін мінетін жерде сына қарастырылған.Балта ағаштан жасалған, тегістелген, қорғаныш пленкамен және замазкамен қапталған.Тұтқаның шағын ұзындығы 350 мм және балтаның жеңіл салмағы 850 г оны рюкзакта немесе шағын тасымалдаушыда тасымалдауға мүмкіндік береді, бұл жаяу жүруге ыңғайлы.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 152 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 850 кг |
| Жайманың салмағы | 600 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 350 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | цветной стикер |
| Штрих-код | 4607020533684 |
- Бағасы: 2 878 ₸

