
Монтаждау көбігіне арналған пистолет, пластмасса корпус Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмасса корпусы бар көбікке арналған пистолет Спарта 88675 құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы. Оның көмегімен жарықтар мен бос жерлер толтырылады, буындар тығыздалады, тігістер тығыздалады. Құралмен жұмыс істеу үшін арнайы білім қажет емес. Пластикалық корпус пен адаптердің арқасында тапаншаның салмағы небәрі 125 г, сондықтан онымен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге болады.Артықшылықтары Бөшке, шар және ине клапандары тот баспайтын болаттан, ал саптама жезден жасалған, сондықтан мылтық коррозияға төзімді.Соққыға төзімді пластиктен жасалған корпус, болат ұңғы және жезден жасалған саптама тапаншаның механикалық төзімділігін қамтамасыз етеді.Құрылыс тапаншасының эргономикалық тұтқасы ойық бетке ие және қолдан сырғып кетпейді, бұл құралмен жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Ине клапаны | сталь |
| Корпус материалы | пластмасса |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Оқпан материалы | болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996168517 |
- Бағасы: 1 296 ₸

