
Су бояуларына арналған флейта қылтаяқшасы, 50 x 12 мм, аралас қыл, пластик сабы, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
83346 ені 50 мм және қалыңдығы 12 мм су негізіндегі бояуларға арналған флейта матрицалық бояу щеткасы су негізіндегі қосылыстармен, соның ішінде ағаш өңдеушілермен пайдалану үшін арнайы әзірленген. Аралас қылшықтар сулы лак—бояу материалдарымен жұмыс істеу үшін оңтайлы - жасанды талшықтар деформацияны болдырмайды, ал табиғи талшықтар бояудың үлкен көлемін сақтайды. Қылқалам шағын аумақтарда немесе жету қиын жерлерде жұмыс істеуге жарамды. Артықшылықтары Қылшықтардың тозуға төзімділігі жоғары, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қылшықтардың ұштары бөлінген, бұл бояу алмасу қасиеттерін арттырады және жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Пластмассадан жасалған сыналар ЛБМ-мен жанасқанда, қылқаламды жуғанда және жібіткенде деформацияланбайды. Коррозияға қарсы жабыны бар таңғыш тот баспайды, сондықтан щетканы ұзақ уақыт суға салып қоюға болады. Ыңғайлы пластикалық тұтқа ұзақ уақыт жұмыс істегенде ыңғайлы. Қылқаламды сақтауға ыңғайлы — тұтқаның арнайы пішіні щетканы банканың немесе шелектің шетіне бекітуге мүмкіндік береді, ал үстіңгі жағындағы саңылау ілу үшін қызмет етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.039 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Қалыңдық | 12 мм |
| Штрих-код | 4606800070715 |
| Қыл | аралас |
- Бағасы: 321 ₸

