
Су бояуларына арналған щеткалар жинағы 25мм, 35мм, 50мм, аралас қылшықтар, пластикалық тұтқа, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
83349 су негізіндегі бояуларға арналған Matrix жинағы ені 25, 35 және 50 мм флейта щеткаларынан тұрады, олар су негізіндегі формулалармен, соның ішінде ағаш өңдеушілермен пайдалану үшін арнайы әзірленген. Аралас қылшықтар сулы лак—бояу материалдарымен жұмыс істеу үшін оңтайлы - жасанды талшықтар деформацияны болдырмайды, ал табиғи талшықтар бояудың үлкен көлемін сақтайды. Қылқаламдар шағын аумақтарда немесе жету қиын жерлерде жұмыс істеуге жарамды. Артықшылықтары Қылшықтардың тозуға төзімділігі жоғары, бұл құралдардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қылшықтардың ұштары бөлінген, бұл бояу алмасу қасиеттерін арттырады және жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Пластмассадан жасалған сыналар ЛБМ-мен жанасқанда, щеткаларды жуғанда және жібіткенде деформацияланбайды. Коррозияға қарсы жабыны бар таңғыштар тот баспайды, сондықтан щеткаларды ұзақ уақыт суға салып қоюға болады. Ыңғайлы пластикалық тұтқалар ұзақ уақыт жұмыс істегенде ыңғайлы. Қылқаламдарды сақтауға ыңғайлы — тұтқаның арнайы пішіні щетканы банканың немесе шелектің шетіне бекітуге мүмкіндік береді, ал үстіңгі жағындағы саңылау ілу үшін қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.111 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Пәндер саны | 3 |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800070777 |
| Қыл | аралас |
- Бағасы: 666 ₸

