
Эмальдарға арналған щеткалар жинағы 25 мм, 35 мм, 50 мм, табиғи қылшықтар, пластикалық тұтқа, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Эмальдарға арналған Matrix 83355 щеткалар жинағы ені 25, 35 және 50 мм щеткаларды қамтиды және акрил, алкид және еріткіш негізіндегі эмальдарды қоса алғанда, эмальдармен жұмыс істеуге арналған. Табиғи қылшықтар тозуға және агрессивті сұйықтықтардың әсеріне төзімді, ал бөлінген ұштарының арқасында бояуды жақсы сіңіреді және береді. Қылшықтардың жоғары тығыздығы сапалы жабын алуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Табиғи, ашық түсті, қос пісірілген қылшықтар бояудың тамаша қоршауын және сақталуын қамтамасыз етеді, сонымен қатар оны бетіне біркелкі таратады. Қылшықтар мұқият таңдалған эпоксидті шайырмен, сыналармен және брекетпен мықтап бекітіледі. Пластикалық сыналар жуу немесе жібіту кезінде деформацияланбайды, бұл құралдардың беріктігін қамтамасыз етеді. Бекіткіштерге тоттан қорғау үшін арнайы жабын жағылған. Тұтқалардың пішіні шебер ұзақ уақыт жұмыс істегенде де шаршамайтындай етіп жасалған. Құралды бояу шелегіне немесе құмыраға бекітуге мүмкіндік беретін әрбір бояу щеткасының тұтқасында ойық бар. Ыңғайлы сақтау үшін тұтқаларда щеткаларды ілуге болатын тесіктер қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.107 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Пәндер саны | 3 |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800070746 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 584 ₸

