
Лактарға арналған щеткалар жинағы, 25 мм, 35 мм, 50 мм, жасанды қылшықтар, пластикалық тұтқа, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Лактарға арналған Matrix 83367 щеткалар жинағы акрил, су және табиғи негіздегі лактарды қолдану арқылы әрлеу жұмыстары үшін қолданылатын ені 25, 35 және 50 мм флейта щеткаларын қамтиды. Олармен шағын учаскелерді лактау ыңғайлы. Жасанды қылшықтар жоғары тұрақтылық пен серпімділікпен ерекшеленеді, сондықтан щеткалар берік және жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Соңғы қабат ұштарында бөлінген қылшық талшықтарының арқасында тегіс. Сыналар пластиктен жасалған, ал қылшықтар сапалы эпоксидті шайырмен желімделген, сондықтан щеткалар бірнеше рет жууға және сулауға төтеп бере алады. Бандаждар коррозияға ұшырамайды, өйткені қорғаныш жабыны бар. Тұтқалардың пішіні ұзақ мерзімді жұмыс үшін оңтайлы, сондықтан бояу кезінде қол шаршамайды. Тұтқаларда ілуге арналған саңылаулар бар, ал жұмыстағы үзіліс кезінде щеткаларды шелектің немесе құмыраның шетіне бекітуге болады — бұл үшін арнайы ойықтар қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Пәндер саны | 3 |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800070753 |
| Қыл | жасанды |
- Бағасы: 746 ₸

