
Ағаш өңдеуге арналған щеткалар жинағы, 25мм, 35мм, 50мм, аралас қылшықтар, пластикалық тұтқа, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
83379 ағаш өңдеуге арналған матрицалық жинаққа ені 25, 35 және 50 мм флейта щеткалары кіреді, олар сіңдірулердің, желімдердің, праймерлердің және басқа ағаш өңдеу қосылыстарының кез келген түрлерінде қолданылады. Аралас қылшықтар ұштарында бөлінген және құрамында табиғи талшықтар бар, сондықтан щеткалар бояулар мен лактарды жақсы сіңіреді және босатады. Жасанды түк су құрамдарын пайдаланған кезде қылшықтарды деформацияланудан қорғайды. Қылшықтардың жоғары тығыздығы жұмыстың жақсы өнімділігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Қылшықтардың тозуға төзімділігі жоғары, сондықтан құралдар ұзақ уақыт қызмет етеді. Пластикалық сыналар, бірегей құрамдағы эпоксидті желім және берік брекет қылшықтардың тұтқаға мықтап бекітілуін және жоғары жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Сыналарға су және агрессивті жабындар әсер етпейді, бұл щеткалардың қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді. Коррозияға қарсы жабын жолақтарды тоттың пайда болуынан қорғайды. Эргономикалық тұтқалар ұзақ бояу кезінде шаршауды тудырмайды. Тұтқаларда ілу үшін тесіктер қарастырылған, сондықтан щеткаларды кептіруге және тік күйде сақтауға болады. Тұтқалардағы арнайы ойықтар щеткаларды бояу материалдары бар ыдысқа бекітуге мүмкіндік береді: банка, шелек, ванна.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.108 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Пәндер саны | 3 |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800070760 |
| Қыл | аралас |
- Бағасы: 632 ₸

