
Қылқаламдар жинағы әмбебап, 25 мм, 35 мм, 50 мм, пластикалық тұтқа, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix әмбебап 83399 қылқалам жинағы кез келген күрделіліктегі әрлеу жұмыстарына жарамды. Ол бояу материалдарының құрамына, тұтқырлығына және боялатын беттің түріне қарай бояу құралын таңдауға мүмкіндік береді. Жиынтыққа ені 35 мм ағаш өңдеуге арналған щетка, су негізіндегі бояулар үшін — 50 мм және эмальдар үшін — 25 мм кіреді. Бөлінген ұштары бар серпімді тығыз қылшықтар жоғары бояу алмасу қасиеттерімен сипатталады және әр щетка үшін жоғары сапалы бояуды қамтамасыз етеді. Пластмассадан жасалған сыналардың артықшылығы қылшықтардың сумен және бояу материалдарымен жанасқанда деформациялануына жол бермейді, ал таңғыштың коррозияға қарсы жабыны бар — бұл құралдардың беріктігін қамтамасыз етеді. Химиялық еріткіш негізіндегі бояу материалдарымен жұмыс істегенде қылшықтар түсіп қалмайды, өйткені олар арнайы әзірленген эпоксидті желіммен жабыстырылады. Қылшықтарды тұтқаға бекітудің қосымша сенімділігі сыналар мен берік тіреуішпен қамтамасыз етіледі. Пластикалық сыналар сумен жанасқанда пішінін өзгертпейді, сондықтан щетка деформациялану қаупінсіз ұзақ уақыт қызмет етеді. Әрбір бояу жаққышты бояу құйылған ыдыстың немесе науаның шетіне тұтқадағы ойық арқылы бекітуге болады. Жеңіл пластиктен жасалған тұтқалар шаршауды азайтады және ұзақ уақыт пайдалануға ыңғайлы, ал олардағы саңылаулар сақтау мен кептіруді жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.106 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Пәндер саны | 3 |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800070784 |
| Қыл | аралас |
- Бағасы: 712 ₸

