
Термоқап 42 x 27 x 33 см Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping термоқабы 69602, 42 x 27 x 33 см, салқындатылған тағамдар мен сусындардың қызып кетуіне, ал ыстықтың салқындауына жол бермейді. Жылу оқшаулағыш қабат жылу өткізгіштігі төмен PEVA, EPE материалдарынан жасалған және негізгі бөлімдегі температураны тиімді ұстайды. Термосөмкенің тасымалдауға ыңғайлы тұтқалары бар. Бұл саяхатта немесе пикникте пайдалы болады. Артықшылықтары Тығыздығы 600D полиэфирден жасалған сыртқы қабат өнімге беріктік пен тозуға төзімділік береді. Көлемді бүйір қалтаға ас құралдарын салуға болады. Суық аккумуляторлармен бірге 69601 термоқап салқындатқыш сөмке қызметін атқарады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 600 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.АЖ47.В.12272-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ОптимаТест" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.АЖ47.В.12272-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 694 - Ыдыс-аяқ, термоқаптар, пикникке арналған кілемшелер |
| Материал | полиэстер, EPE, PEVA |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Суық аккумулятордың болуы | Жоқ |
| Өлшем | 420 x 270 x 330 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтиленовый пакет + картонная подвесная карта |
| Штрих-код | 4044996168906 |
- Бағасы: 6 558 ₸

