
Қимасы 0.25-8 мм2 Гросс электр сымдарының ұштарын қысуға арналған қысқыштар (пресс-қысқыштар)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 17724 пресс-қысқыштары қимасы 0,25-8 м2 электр сымдарының ұштарын қысу үшін қолданылады. Тұрмыстық техника мен электр жабдықтарын қосу кезінде сымдардың сапалы қосылуына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Автоматты қысқышы бар қысқыштар жұмыс жылдамдығын айтарлықтай арттырады, күнделікті өмірде және кәсіби салада пайдалы болады. Артықшылықтары 6 сатылы қысу күшін реттеу әртүрлі сымдармен жұмыс істеу үшін оңтайлы режимді таңдауға мүмкіндік береді. Екі компонентті бедерлі тұтқалар құралдың сырғып кету қаупінсіз сенімді ұстауды қамтамасыз ете отырып, жұмысқа ыңғайлылықты арттырады. Автоматты қысу функциясының арқасында жұмыс бөліктерін ашуға күш салудың қажеті жоқ. Қысқыштар практикалық сақтау және тасымалдау үшін слайд картасына оралған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.432 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 237 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 119 мм |
| Автожуу | Да |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Мақсаты | обжим наконечников электропровода |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд картасы |
- Бағасы: 12 732 ₸

