
Рулетка Compact, 2 м x 16 мм, ықшам өлшем, карабин-ұстағыш, PRO Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix PRO Compact 32595 рулеткасы ықшам өлшемді, 2 м х 16 мм кенепте, карабин ұстағышы бар, кәсіби және тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды өлшеу құралы болып табылады. Құрал жоғары соққыға төзімділігімен ерекшеленеді, өйткені оның корпусы ABS пластиктен жасалған. Ілмек тойтармалармен мықтап бекітілген және оның қозғалғыштығы ілмектің қалыңдығын ескермей дәл өлшеуге мүмкіндік береді.Артықшылықтарыөлшеуіш таспаның үлкен сандары өлшеуді жеңілдетеді.Корпустағы жазбаларға арналған өріс өлшеу нәтижелерін жазуға мүмкіндік береді.Карабин-ұстағыш рулетканы тасымалдауға ыңғайлы.Бекіткіш түйме таспаны ұзартылған күйде ұстайды, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 33 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.082 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 2 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Таспа материалы | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қорап |
| Таспаның ені | 16 мм |
| Штрих-код | 4044996160948 |
- Бағасы: 996 ₸

