
Рулетка Motion, 5 м x 19 мм, жазу мүмкіндігі, карабин-ұстағыш, PRO Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Motion 32594, 5 м x 19 мм рулетка, жазу мүмкіндігі бар, карабин ұстағышы бар, өлшемдер мен қашықтықтарды өлшеу үшін қолданылады. Кенеп бекіткішінің болмауы құралдың корпусындағы жазбалар үшін өріс арқылы өтеледі — нәтижені қарындашпен бірден жазуға болады. Рулетка кәсіби және тұрмыстық қолдану үшін жарамды.Артықшылықтары Соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған корпус механикалық зақымға төзімді, сондықтан рулетка ауыр пайдалануға арналған.Өлшеу шкаласының сандары үлкен, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.Жылжымалы ілмек ілмектің қалыңдығын ескермеуге мүмкіндік береді, бұл өлшеу дәлдігін қамтамасыз етеді.Рулетка карабинмен жабдықталған, сондықтан оны өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 35 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.178 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Таспа материалы | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қорап |
| Таспаның ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996160931 |
- Бағасы: 1 397 ₸

