
Қашау-бітеуіш, 200 х 45 мм-1-3/4" Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қашау-бітеу Gross 18714, 200 х 45 мм-1-3/4 дюйм, ағаш бөренелермен, плиткалармен, тастармен, кірпіштермен жұмыс істеуге арналған. Ол буындарды тығыздау, ағаш конструкцияларға оқшаулауды орнату, қаптаманы бөлшектеу және т.б. Қашау балғаның немесе балғаның әсерінен жұмыс істейтін қолмен кесетін құралды білдіреді. Артықшылықтары Жұмыс бөлігінің ені 45 мм үлкен беттерде жұмыс тиімділігін арттырады. Пышақ хром-ванадийлі болаттан жасалған, ал жұмыс бөлігі 56-62 HRC дейін шыңдалған, сондықтан қашау берік және механикалық кернеулерге төзімді. Қорғаныш эмаль қашаудың коррозиясының пайда болуына және сынуына жол бермейді. Қашау балға немесе балғаның қолға кездейсоқ тиіп кетуіне жол бермеу үшін протектормен жабдықталған. Эргономикалық пішінді екі бөліктен тұратын тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді және қашауды ұзақ уақыт пайдаланғанның өзінде шаршаудың алдын алады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.44 кг |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 188-Зубила, Керны GROSS |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қорғаныс жабыны | лакокрасочное покрытие |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жайманың қаттылығы | 48–58 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Штрих-код | 4044996164328 |
- Бағасы: 4 022 ₸

