
Қашау-керн, 300 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс қашау-керн 18805, 300 мм, балғалар мен балғалары бар қол құралы ретінде пайдаланылады. Екі жақты қайрауы бар жұмыс бөлігі бетонды кесуге немесе бұрғы мен бұрғылауды белгілеу және орнату үшін ұңғымаларды жасауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қашаудың беріктігі мен тозуға төзімділігін арттыруға жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан кескіш бөлікті жасау арқылы қол жеткізіледі. Қашау-өзек қайрауды жақсы ұстайды және 56-62 HRC жұмыс бөлігінің қаттылығына байланысты механикалық кернеулерге ерекше төзімділікке ие. Қашау жүзі қорғаныш эмальмен жабылғандықтан коррозияға ұшырамайды. Екі компонентті эргономикалық тұтқа жұмыс ыңғайлылығын арттырады, өйткені қолыңызда сырғып кетпейді және ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Протектор қолды балғамен кездейсоқ соғудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 188-Зубила, Керны GROSS |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Қорғаныс жабыны | лакокрасочное покрытие |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жайманың қаттылығы | 48–58 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Штрих-код | 4044996164342 |
- Бағасы: 5 339 ₸

