
Қашау-скарпель, 250 х 19 мм-3/4" Брутто
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қашау-скарпель Gross 18711, 250 х 19 мм-3/4 дюйм, таспен, кірпішпен, металмен, бетонмен жұмыс істеуге арналған. Оны мүсіншілер мен құрылысшылар беттер мен құрылымдарды кесу және өңдеу үшін пайдаланады. Қашау балғаның немесе балғаның әсерінен жұмыс істейтін, ең көп таралған пішінге ие қолмен кесетін құралды білдіреді. Артықшылықтары Пышақ хром-ванадийлі болаттан жасалған, ал жұмыс бөлігі 56-62 HRC дейін шыңдалған, сондықтан қашау берік және механикалық кернеулерге төзімді. Қорғаныш эмаль қашаудың коррозиясының пайда болуына және сынуына жол бермейді. Қашау балға немесе балғаның қолға кездейсоқ тиіп кетуіне жол бермеу үшін протектормен жабдықталған. Эргономикалық пішінді екі бөліктен тұратын тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді және қашауды ұзақ уақыт пайдаланғанның өзінде шаршаудың алдын алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.44 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 188-Зубила, Керны GROSS |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қорғаныс жабыны | лакокрасочное покрытие |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жайманың қаттылығы | 48–58 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Штрих-код | 4044996164304 |
- Бағасы: 4 726 ₸

