
Құралдар жинағы 76 дана, 120 тіс, CrV1/4, 1/2" Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы 14156, 1/4 және 1/2 дюймдік құралдар жинағы, CrV, 120 тісті ысырма кілттерін қоса алғанда, 76 элементті қамтиды және гаражда жұмыс істеуге, сондай-ақ үйді жөндеуге арналған. Жиынтықта бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған құралдар, сондай-ақ бөлшектерді ұстау және ұстау үшін қолданылатын ауыспалы қысқыштар мен тістеуіктер және соғу жұмыстарына арналған балға бар. Жағалар, ұзартқыштар және кардан қосылыстары тар жағдайларда манипуляцияны жеңілдетеді. Сақтау және тасымалдау үшін сенімді металл құлыптары бар соққыға төзімді пластиктен жасалған корпус қарастырылған. Артықшылықтары Бұрауыштар, қашаулар және аллен кілттері механикалық кернеулерге төзімділікті арттырды, өйткені олар жапондық S2 легирленген болаттан жасалған. Жиынтықтың қалған элементтері де тозуға төзімділігімен және беріктігімен сипатталады, өйткені хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Корпустағы қатайтқыш кілттерге қосымша беріктік береді. Кілттер жету қиын бекіткіштермен жұмыс істеуге жарамды, себебі олардың иілген корпусы бар. Ұзартқыш сымдарды кілттермен бірге пайдалануға болады, себебі олар сәйкес профильмен жабдықталған. Ратчеттер тұтас соғылған корпустың арқасында ауыр жүктемелерге төтеп бере алады. Ысырмалардың айналу бағытын жалауша қосқыштары арқылы лезде өзгертуге болады. Ратчет кілттері тар кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы, себебі олардың қадамы небәрі 3 градус. Ылғал немесе майланған құралдар сырғып кетпейтін ойықтардың арқасында қолдарда сырғып кетпейді. Қораптағы құралдар әрқашан өз орындарында, өйткені олар қоймада мықтап бекітілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 8.56 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 345 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1356-Наборы инструмента GROSS |
| Пәндер саны | 76 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Ерекшеліктері | бұрауыштар, балға, кілттер, тістеуіктер |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
- Бағасы: 106 370 ₸

