
Құралдар жинағы 216 дана, 120 тіс, CrV 1/2", 3/8", 1/4" Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы 14157, CrV, 1/2, 3/8, 1/4 дюймдік құралдар жинағы 216 элементті, соның ішінде 120 тісті ысырма кілттерін қамтиды. Жинақ бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Автокөлікті жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе елде пайдалы болады. Жинаққа жету қиын жерлерде жұмыс істеуге арналған жағалар, ұзартқыштар және кардан қосылыстары кіреді. Ұзартқыш сымдарда айналу моментін арттыру үшін кілт профилі бар. Металл құлыптармен жабылатын қатты пластиктен жасалған соққыға төзімді корпус сақтау және тасымалдау кезінде құралдардың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Хром-ванадийлі болаттан жасалған құралдар беріктігімен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Жапондық S2 легирленген болаттан жасалған қашаулар, аллен кілттері және бұрағыш жоғары кернеулерге төзімді. Қосымша қатайтқыштары бар кілттер мен тұтас соғылған ысырма кілттері жұмыс кезінде айтарлықтай күш-жігерге төтеп бере алады. Кілттердің қисық пішіні жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Арнайы сырғанауға қарсы ойықтар майланған немесе дымқыл құралдарды ұстауды жеңілдетеді. 120 тісті ысырма механизмдері ысырмалардың өте тегіс жүруін қамтамасыз етеді. 3 градустық қадамдық ысырмалар шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Металл реверс қосқышының көмегімен ысырмалардың айналу бағытын жылдам өзгертуге болады. Жатынжайлар жүйесі құралдарды сенімді бекітуді және сақтау және тасымалдау кезінде тәртіпті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 580 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 12.85 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1356-Наборы инструмента GROSS |
| Пәндер саны | 216 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 3/8 дюйм, 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
- Бағасы: 161 940 ₸

