
Көшеттерге арналған кассета, 310 х 100 х 50 мм, 12 ұяшық, шымтезек, 5 дана, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
12 ұяшықты көшеттерге арналған шымтезек кассетасы 64369 өлшемі 310 x 100 x 50 мм, 5 дана, дақылдардың барлық түрлеріне жарамды: көкөніс, гүл және т.б. Ол бақшаға немесе бақшаға кейіннен отырғызу үшін көшеттерді үйде өсіруге мүмкіндік береді. Өсімдіктерді кәстрөлдермен бірге бақша төсектеріне отырғызуға болады, бұл тамырдың зақымдану қаупін азайтады. Артықшылықтары Жоғары сапалы ойпатты шымтезек улы қоспалардан алдын ала тазартылады, сондықтан кассета көшеттерге зиян тигізбейді. Биологиялық ыдырайтын шымтезек отырғызылған кезде өсімдіктерге тыңайтқышқа айналады, бұл олардың өсуіне оң әсер етеді. Материалдың орташа кеуектілігіне байланысты тамыр жүйесі оттегімен жеткілікті мөлшерде қамтамасыз етіледі. Кассета пішінін ұзақ уақыт сақтайды, сондықтан көшеттерді өсіру процесінде қайта отырғызудың қажеті жоқ. Кассетадағы 12 ұяшық көшеттердің көп мөлшерін өсіруге мүмкіндік береді. Жинақ 5 кассетадан тұрады, сондықтан әртүрлі сортты өсімдіктерді отырғызуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Кассета |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.195 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.10.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 24.10-18-13 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/24.10-18-13.PDF |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Ұяшықтың сыйымдылығы | 50 мл |
| Ұяшықтың габариттік өлшемі | 50 х 50 х 50 мм |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 643-Емкости для рассады и аксессуары |
| Ұяшықтар саны | 12 |
| Материал | торф |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4607192131138 |
- Бағасы: 483 ₸

