
Көшеттерге арналған кассета, 180 х 135 х 60 мм, 6 ұяшық, полистирол, 5 дана, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полистиролдан жасалған көшет кассетасы 64346, 180 x 135 x 60 мм, 6 ұяшық, 5 дана, өсімдіктерді кейіннен бақшаға немесе бақшаға отырғызу үшін өсіру үшін қолданылады. Ол тамыр жүйесін сенімді қорғауды қамтамасыз етеді және ылғалдың оңтайлы деңгейін сақтайды, бұл өсімдіктердің өсуіне оң әсер етеді. Артықшылықтары Полистирол улы заттардан алдын ала тазартудан өтті, сондықтан кассета көшеттерге зиян тигізбейді. Кассета ұзақ уақыт қызмет етеді, сондықтан оны бірнеше рет қолдануға болады. 6 ұяшықтың арқасында кассета көп мөлшерде көшет отырғызған кезде орынды үнемдеуге мүмкіндік береді. Төменгі жағындағы дренаждық тесіктер артық ылғалды уақтылы кетіруге және тамыр жүйесінің шіріп кетуіне жол бермеуге көмектеседі. Үстіңгі жиегі қалыңдатылған және пішіні қисық, сондықтан кассетаны тасымалдауға ыңғайлы. Жинаққа көшеттердің көп мөлшерін орналастыруға арналған 5 кассета кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Кассета |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.073 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Ұяшықтың сыйымдылығы | 155 мл |
| Ұяшықтың габариттік өлшемі | 55 х 60 х 57 мм |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 643-Емкости для рассады и аксессуары |
| Ұяшықтар саны | 6 |
| Материал | Полистирол |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800072337 |
- Бағасы: 192 ₸

