
Көшеттерге арналған горшок, 60 х 60 мм, шымтезек, 5 дана, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көшеттерге арналған шымтезек құмыра 64366 60х60 мм, 5 дана, кейінірек бақшаға отырғызу үшін пәтерде көшет өсіру кезінде жазғы тұрғындар үшін тамаша көмекші болады. Бұл трансплантацияға жақсы төзбейтін өсімдіктер үшін оңтайлы, өйткені ол тамыр жүйесіне зақым келтіру қаупінсіз кастрюльмен бірге жүреді. Артықшылықтары Кәстрөл өсімдіктер үшін пайдалы тыңайтқышқа айналады, өйткені топырақта ыдырайтын токсиндері жоқ жоғары сапалы биологиялық ыдырайтын шымтезектен жасалған. Кәстрөлдің кеуекті қабырғалары оттегі режимінің сақталуын қамтамасыз етеді, бұл тамыр жүйесінің өсуіне оң әсер етеді. Кәстрөл ұзақ уақыт бойы пішінін жоғалтпайды, сондықтан оны өсіру кезінде өзгерту қажет емес.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 60 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.10.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 24.10-18-13 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/24.10-18-13.PDF |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Ұяшықтың сыйымдылығы | 100 мл |
| Ұяшықтың габариттік өлшемі | 60 х 60 мм |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 643-Емкости для рассады и аксессуары |
| Ұяшықтар саны | 1 |
| Материал | торф |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4607192132449 |
- Бағасы: 154 ₸

