
Көшеттерге арналған горшок, 90 х 90 х 95 мм, полистирол, 10 дана, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полистиролдан жасалған көшет құмырасы 90 x 90 x 95 мм арт. 64341, 10 дана, үйде көшеттерді кейіннен бақшаға отырғызу үшін дайындау кезінде қолданылады. Бұл жоғары ылғалдылық пен жылу жағдайында күтімді қажет ететін өсімдіктер үшін оңтайлы, өйткені оларды жақсы ұстайды. Артықшылықтары Шаршы пішініне байланысты кастрюль ықшам және көшеттердің көп мөлшерін өсіру кезінде ыңғайлы. Үстіңгі жиегі қалыңдатылған және майысқан, бұл кастрюльді жылжытуға ыңғайлы етеді. Полистиролдан жасалған ыдысты бірнеше рет қолдануға болады, өйткені оның ресурсы жоғары. Полистирол алдын ала тазартудан өтеді, сондықтан құрамында токсиндер болмайды және қоршаған ортаға зиян келтірмейді. Кәстрөл тамыр жүйесін қорғауды қамтамасыз етеді, оның зақымдануын болдырмайды. Дренаждық тесіктер артық ылғалдың уақтылы кетуіне ықпал етеді. Көшеттердің көп мөлшерін өсіру үшін 10 құмыра жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | горшок |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.084 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 145 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Ұяшықтың сыйымдылығы | 500 мл |
| Ұяшықтың габариттік өлшемі | 90 х 90 х 95 мм |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 643-Емкости для рассады и аксессуары |
| Ұяшықтар саны | 1 |
| Материал | Полистирол |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800072283 |
- Бағасы: 275 ₸

