
Қылқаламды кескіш, 470 мм, соғылған, алюминий резеңкеленген тұтқалар, Forged Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий резеңкеленген тұтқалары бар Palisad Forged LUXE 60594 соғылған щетка кескіш, 470 мм, сабақтарының диаметрі 12 мм-ге дейін ағаштар мен бұталардың тәждерін кесуге арналған. Оның көмегімен сіз хеджирлеуді жасай аласыз және өсімдіктерді жасарта аласыз, қашу мен егіннің өсуіне қол жеткізе аласыз. Қылқалам кескіш жеке және кәсіби бағбандар үшін пайдалы. Артықшылықтары Жапондық аспаптық болаттан жасалған соғылған қалақтар мен негіз сенімді және жоғары ресурсқа ие, сондықтан щетка кескіш ауыр пайдалануды оңай жеңе алады. Хроммен қапталған үстіңгі және астыңғы жүздер коррозиядан сенімді қорғалған. Пышақтар индукциялық шынықтырудан өтті, бұл олардың кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді. Қылқалам кескіші оның бұзылуына жол бермейтін амортизаторы бар қысуды шектегішпен жабдықталған. Сопақша пішінінің арқасында тұтқалар жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Алюминий қорытпасынан жасалған тұтқалар коррозияға ұшырамайды және салмағы жеңіл. Ұстағыш орындарындағы резеңке төсемдер пайдалануда жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 450 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 608-Садовые ножницы |
| Кесетін бөліктің ұзындығы | 135 мм |
| Пышақтардың материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | диаметрі 12 мм-ге дейінгі жас өскіндер үшін |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 470 мм |
| Кесетін жүздің жабыны | тоттануға қарсы май |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | ыстық соғу |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996168203 |
- Бағасы: 6 134 ₸

