
Шөміш 280 x 210 мм, жасыл light Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 290 х 210 мм 93326 жасыл шөміш — ұсақ қоқыстарды жинауға арналған әмбебап тұрмыстық құрал, сыпырғышпен немесе щеткамен бірге қолданылады. Тұрғын үй-жайлардағы тәртіпті сақтау үшін пайдалы болады.Артықшылықтарыполипропилен шөміші — берік және сенімді, бірақ сонымен бірге жеңіл.Сапалы тазалау — шөміштің көмегімен қоқыстың ұсақ бөлшектерін де жинауға болады, себебі ол бетіне тығыз орналасады.Практикалық сақтау — шөміштегі тесік оны шегеге немесе ілгекке іліп қоюға мүмкіндік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 57 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.09.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU.АЕ41.Д04754 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тула сертификаттау, мониторинг және тұтынушылардың құқықтарын қорғауға жәрдемдесу орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЕ41.Д04754.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 50 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800071972 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

