
Табиғи сыпырғыш, ағаш сабы Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш кесіндісі бар құмайдан жасалған сыпырғыш-сыпырғыш 93337 көшеде тазалауға арналған және қала маңындағы аумақта пайдалы болады. Жұмыс бөлігінің ені 325 мм террасаны, ауладағы жолдарды, үйдің жанындағы аумақты тез және тиімді сыпыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Беріктік пен тозуға төзімділік — шыбықтар 5 қатар тігіспен бекітіледі, тұтқасы болат сыммен бекітіледі, сондықтан сыпырғыш сынбайды және құлап кетпейді. Экологиялық қауіпсіздік — сыпырғыш-сыпырғыш толығымен табиғи материалдардан жасалған. Жұмыс кезіндегі жайлылық — сыпырғыштың сабы ұзын, салмағы небәрі 450 г, бұл сыпыруды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 660 г |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Құмай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 48 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.09.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №2751 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСБ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№2751.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Тұтқа материалы | қайың |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 430 мм |
| Штрих-код | 4044996126159 |
- Бағасы: 1 463 ₸

