
Тікелей кесілген лоппер, 520 мм, соғылған, алюминий резеңкеленген тұтқалар, Forged Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Forged LUXE 60567 ұзындығы 520 мм, алюминий резеңкеленген тұтқалары бар, қалыңдығы 35 мм-ге дейін тірі бұтақтарды кесу үшін қолданылатын соғылған түзу кескіш. Ұзын тұтқалары бар кескіш екі қолмен жұмыс істеу арқылы қысу күшін арттыруға мүмкіндік береді. Жоғары сапалы жапондық болаттан жасалған кескіш қалақ индукциялық сөндіруден өтті және жоғары беріктігімен ерекшеленеді. Тефлон жабыны оны тоттан қорғайды, сонымен қатар үйкеліс күшін азайтады, бұл кесуді жеңілдетеді. Бау-бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасау үшін лоппер пайдалы.АртықшылықтаРымаксималды тозуға төзімділік пен беріктік — тірек жүзі мен негізі соғу арқылы жасалады.Жоғары ресурс — кесу жиегі дәлме-дәл қайралған және ұзақ уақыт бойы өткір болып қалады.Коррозияға төзімділік — тұтқалар анодталған алюминийден жасалған, ал тірек қалақшасында қорғаныш май жабыны бар.Реттеу мүмкіндігі — арнайы бұранда құрал қалақтарының жабылу тығыздығын өзгертуге мүмкіндік береді.Сенімділік — алюминий профильді құбырдан жасалған тұтқалар жүктемелерге төзімді.Жұмыс кезіндегі жайлылық — резеңкеленген тұтқа қақпақтары ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.43 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 520 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 35 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жапондық жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі тармақтар үшін |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | ыстық соғу |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996168197 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

