
Тікелей кескіш, 505 -710 мм, телескопиялық болат резеңкеленген тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 60595, 505-710 мм түзу кескіш, телескопиялық болат резеңкеленген тұтқалары бар, қалыңдығы 35 мм—ге дейін тірі бұтақтарды кесуге арналған құрал. Ұзын тұтқалы кескіш екі қолмен жұмыс істеуге арналған, бұл айтарлықтай күш салуға және тіпті өте қатты ағашты өңдеуге мүмкіндік береді. Тефлонмен қапталған жұмыс пышағы коррозияға төзімді және оңай кесіледі. Жылжымалы тұтқалар жоғары орналасқан бұтақтарға қол жеткізуді жеңілдетеді. Лоппер бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасау үшін қолданылады және елде пайдалы болады.Артықшылықтарыжоғары көміртекті болаттан жасалған пышақ индукциялық сөндіруден өтті, сондықтан ол жоғары беріктігімен сипатталады.Жұмыс жиегі дәлме-дәл қайралған және жоғары өнімділік ресурсына ие.Тірек жүзі мырышталған, ал тұтқалары ұнтақ эмальмен қапталған, бұл кескішті коррозиядан қорғайды.Реттеу бұрандасы кесу сапасын жақсарту үшін пышақтардың жабылу тығыздығын өзгертуге мүмкіндік береді.Тұтқалар болат профильді құбырдан жасалған және жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Конструкцияда кескіштің сынуын болдырмайтын жүрісті шектегіштер қарастырылған.Телескопиялық тұтқаларда жұмыстың ыңғайлылығын арттыратын екі компонентті резеңкеленген төсемдер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 505 мм |
| Құрылым | Телескопиялық |
| Максималды ұзындық | 710 м |
| Тармақтың максималды диаметрі | 35 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полипропилен, термопластрезина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі тармақтар үшін |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996169323 |
- Бағасы: 8 371 ₸

