
Анвилді кескіш, 540 -705 мм, телескопиялық болат резеңкеленген тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 60596 анвилді кескіште құралдың ұзындығын 540 мм-ден 705 мм-ге дейін ұзартуға қабілетті телескопиялық болат резеңкеленген тұтқалары бар. Ол екі қолмен жұмыс істеу үшін қолданылады және қол жетпейтін жерлерде қалыңдығы 35 мм-ге дейін кептірілген және қураған бұтақтарды кесуге мүмкіндік береді. Тефлонмен қапталған кескіш пышақтың үйкелісі азаяды, сондықтан ол қатты ағашпен сәтті күреседі. Сонымен қатар, ол коррозияға төзімді. Құрал саяжайға күтім жасау үшін пайдалы болады.Артықшылықтары Болат кескіш қалақ индукциялық сөндіруден өтті, бұл құралдың беріктігін қамтамасыз етеді.Дәлме-дәл қайраудың арқасында жұмыс жиегі өзінің өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды.Тірек анвилі мен тұтқалары коррозиядан қорғау үшін ұнтақ эмальмен қапталған.Жұмыс бөлігінде кесу сапасын бақылау үшін пышақтардың жабылу тығыздығын реттеуге мүмкіндік беретін реттеу бұрандасы бар.Тұтқалардағы жүрісті шектегіштер құралдың істен шығуына жол бермейді.Болат анвилдің ойық беті кесу кезінде бұтақты ұстауды және бекітуді жеңілдетеді.Тұтқалар кернеуге төзімді профильді болат құбырдан жасалған, бұл кескіштің сенімділігін арттырады.Тұтқалардағы екі бөліктен тұратын резеңкеленген төсемдер ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Құрылым | Телескопиялық |
| Максималды ұзындық | 705 м |
| Тармақтың максималды диаметрі | 35 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полипропилен, термопластрезина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | құрғақ және қураған бұтақтарға арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | қатты жермен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996169330 |
- Бағасы: 7 916 ₸

