
44 см пластикалық тұтқасы бар 200 мм шыны жуғыш Light Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
44 см пластик тұтқасы бар 200 мм Elfe Light 93536 шыны тазалағыш тегіс беттерді тазалау үшін қолданылады. Оның көмегімен терезелерді, айналарды және плиткаларды арнайы ерітінділердің көмегімен жууға болады. Шыны тазалағыш көбік жөкемен және су тазартқышпен жабдықталған, олар қалдық қалдырмайды және бетінің мінсіз тазалығын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Шыны тазалағыш жұмысты жеңілдету үшін тұтқамен және тұтқамен жабдықталған. Резеңкеден жасалған серпімді суағар бетті сызатпайды, ал губка түк пен шаңды қалдырмайды. Шыны жуғыштың 121 г шағын салмағы шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді. 200 мм жұмыс бөлігі одан да үлкен беттерді тазалаудың жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді. Тұтқада ілулі сақтауға арналған тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 25.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.АК01.В.00435-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ФЛАЙ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.АК01.В.00435-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 121 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Тұтқаның ұзындығы | 440 мм |
| Материал | поролон, пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | тұтқаның болуы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800072108 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

