
Арматураланған суарғыш шланг, 3 қабатты, ПВХ, 1", 25 м, "Бағбан" Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 25 м және диаметрі 1 дюйм болатын Сибртех "Садовод" 67223 ПВХ 3 қабатты арматураланған суару шлангісі учаскедегі өсімдіктерді ылғалдандыруға көмектеседі. Ол үлкен аумақтарды жылдам суару арқылы бау-бақша жұмыстарын айтарлықтай жеңілдетеді. Өнімді кез келген Palisad суару жүйесімен пайдалануға болады.Артықшылықтарыжоғары сапалы ПВХ шлангісі ауыр жүктемелерге және тұрақты пайдалануға арналған.Шланг материалы толығымен қауіпсіз, сондықтан ол адамдарға және өсімдіктерге зиян тигізбейді.Бұйым УК-сәулелеріне және механикалық зақымдануларға төзімді, себебі оның қорғаныш жабыны бар.Полиэфирлі жіптен жасалған арматураланған шланг жоғары беріктікке ие, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ұзындығы | 25 м |
| Қабаттар саны | 3 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 6.4 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6759-3 қабатты шлангтар Бағбан |
| Диаметрі | 1 дюйм |
| Максималды қысым | 7 бар |
| Материал | ПВХ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Пайдалану температурасы | 0-ден +50 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4606800071958 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

