
Қоқысқа арналған пакеттер 240 л x 10 дана, әққ, аса төзімді, ұзын ролик, Ресейсибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ӘҚҚ-дан жасалған Сибртех 92750 аса төзімді қоқыс қаптары, көлемі 240 л, 10 дана. ұзын роликте саяжайда, құрылыс алаңында, аумақты тазалау кезінде қоқыс жинау үшін қолданылады. Олар жеңіл тұрмыстық және ауыр құрылыс қалдықтарын, соның ішінде өткір жиектері барларды тасымалдауға арналған. Қаптар химиялық заттардың және коррозиялық ортаның әсеріне төзімді, сондықтан кез келген дерлік қалдықтарды кәдеге жаратуға жарамды. Артықшылықтары Тығыздығы 60 мкм жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған ауыр салмақты қаптар жыртылуға және тозуға төзімділігі жоғары. Арнайы перфорация пакеттерді орамнан оңай бөлуді қамтамасыз етеді. Тік түбі қапшықтағы бос орындардың пайда болуына жол бермейді, сондықтан ол толығымен толтырылады. Көлемі 240 литр болатын 10 қап көп мөлшерде қоқыс жинауға жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| Қаптамадағы саны | 10 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.НВ56.В.05431-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "ОРИОН" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НВ56.В.05431-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1150 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 927-Пакеттер, қаптар, қаптамалар |
| Материал | ӘҚЖ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мм | 60 |
| Көлем | 240 л |
| Өлшем | 850 х 1300 мм |
| Түбінің түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қағаз жапсырма-жең |
| Штрих-код | 4606800072269 |
- Бағасы: 1 725 ₸

