
Қоқысқа арналған пакеттер 240 л x 10 дана, әққ, қысқа ролик, түбінің типі "Звезда",Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 92748 "Звезда" түбі бар, көлемі 240 литр, 10 дана қоқыс дорбалары әртүрлі типтегі қоқыс қалдықтарын жинауға, тасымалдауға және кәдеге жаратуға арналған қысқа бейнеде жеткізіледі. Олар саяжайда, құрылыс алаңында және кеңседе пайдалы болады. Пакеттер шелектің бүлінуіне жол бермейді және қоқысты ыңғайлы түрде тастауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тығыздығы 40 мкм жоғары қысымды полиэтилен — қаптар иістерді өткізбейді және ағып кетпейді. Арнайы перфорация — пакеттер бір-бірінен оңай ажыратылады. Тығыздағыштары бар "жұлдыз" түбі — әрбір қаптама оның тұтастығы бұзылмай, бүкіл көлем бойынша біркелкі толтырылады. 240 литрлік 10 қап — олар үлкен көлемдегі қалдықтарды жинауға жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| Қаптамадағы саны | 10 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.СП28.В.02149-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тест-С-Петербург" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.СП28.В.02149-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 990 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 927-Пакеттер, қаптар, қаптамалар |
| Материал | ӘҚЖ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мм | 40 |
| Көлем | 240 л |
| Өлшем | 880 х 1395 мм |
| Түбінің түрі | жұлдыз |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қағаз жапсырма-жең |
| Штрих-код | 4606800070821 |
- Бағасы: 1 539 ₸

