
Бензин генераторы PS-28, 2,8 кВТ, 230В, 15л, қол стартері// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үнемді және пайдалану оңай, Denzel PS 28 генераторы жазғы резиденцияға, үй шеберханасына, кемпингтерге және балық аулауға өте ыңғайлы және құрылыс алаңында пайдалы болады. Сонымен қатар, оған елде қосылуға болады: 3 люминесцентті лампалар, тоңазытқыш және электр шайнегі. Үлкейтілген газ багының арқасында ол жанармай құюсыз 12 сағаттан астам жұмыс істейді. Жеңіл салмағы 41 кг болғандықтан, оны жылжыту және тасымалдау оңай. Артықшылықтары: Ыңғайлы басқару - барлық басқару элементтері мен басқару элементтері алдыңғы панельде орналасқан. Вольтметр мен отын деңгейінің индикаторының арқасында жұмысты бақылауға ыңғайлы. Үнемді және сенімді қозғалтқыш пайдаланылған газды, отын шығынын және шуды азайтады. AVR блогы кернеудің жоғарылауынсыз жұмысты қамтамасыз етеді, яғни генераторға тіпті сезімтал жабдықты қосуға болады. Сенімділік майдың деңгейі төмен болған кезде, шамадан тыс жүктелуден және қысқа тұйықталудан жұмысты қорғауды қамтамасыз етеді. Статор орамасының сым диаметрінің ұлғаюы, генератордың мыс орамасы және металл таратқыш білік генератордың жұмыс сапасын және қызмет ету мерзімін арттырады. Өндіруші 3 жылға кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 41 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 460 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.21058-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/946824.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21058-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 600 x 440 x 460 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1,15 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 85 дБ |
- Бағасы: 144 270 ₸

