
PS 33, 3.3 кВТ, 230 В, 15 л бензин генераторы, Denzel қол стартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үнемді, арзан және пайдалану оңай, Denzel PS 33 бензин генераторы табиғатта, құрылыс алаңында, сауда нүктесінде және саяжайда пайдалы. Қуаты аз жабдықты қосу үшін қолданылады. Сонымен, оған бір уақытта саяжайда қосылуға болады: 5 люминесцентті лампалар, ноутбук, тоңазытқыш, теледидар және электр шайнегі жанармай құюсыз 12 сағаттан артық жұмыс істей алады. 43 кг жеңіл салмақ генераторды оңай жылжытуға және тасымалдауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Тіпті тәжірибесіз пайдаланушы да мұны істей алады - барлық басқару элементтері алдыңғы панельде орналасқан және интуитивті. Вольтметр мен жанармай деңгейінің индикаторы арқылы жұмысты бақылау оңай. Жоғары клапанды (OHV) қозғалтқыштың арқасында төмен шу, шығатын және үнемді. Тіпті сезімтал жабдықты да қосуға болады, себебі AVR құрылғысы кернеудің жоғарылауынсыз жұмысты қамтамасыз етеді. Май деңгейі төмен кезде жұмыс істеуден, шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғау генератордың қызмет ету мерзімін едәуір ұзартады және онымен жұмысты ыңғайлы етеді. Жұмыстың сапасы мен сенімділігін мыналар қамтамасыз етеді: генератордың мыс орамасы, металл таратқыш білік және статор орамасының сым диаметрінің ұлғаюы. Өндіруші 3 жылға кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 43 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 460 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.21058-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/946834.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21058-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 600 x 440 x 460 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1,15 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 85 дБ |
- Бағасы: 156 080 ₸

